5 najpiękniejszych biur coworkingowych na świecie

(Dla niecierpliwych linki do stron internetowych zestawienia na końcu artykułu.)

Przyszło mi na myśl, żeby napisać coś o coworkingu w interesujących miejscach. O biurkach do wynajęcia mówi się obecnie sporo, jednak te w większych miastach osobiście mnie nie interesują. W mojej złotej piątce znalazło się tylko jedno, piąte miejsce zajęte przez biuro Agora z Berlina, cała reszta to dla polaków raczej tropikalne i egzotyczne miejsca.

Agora wygląda na miejsce w którym skupiłbym się naprawdę na produktywności, a nie uciekał wzrokiem za okna bambusowych chatek które znajdziemy na miejscu czwartym w CocoVivo w Panamie. Ostatecznie biuro BoxJelly wygląda jakby skutecznie wyeliminowało ten problem – spójrzcie na zdjęcia – niby trochę klaustrofobicznie, ale za ścianą raj surferów – Hawaje! Tam z całą pewnością nie znajdziemy problemów z siecią a popracujemy dzielnie (choć tęsknota za wyjściem na zewnątrz pozostanie).

Na miejscu drugim Kohub z Tajlandii i Hubud na Bali – miejsce pierwsze. Dlaczego? Dla mnie to marzenie jeśli chodzi o pracę. Nie ma co opowiadać, obejrzyjcie zdjęcia, zwłaszcza ze strony zwycięzcy – miejsce drugie, Kohub jest trochę bardziej budżetowe, Hubud się nie ogranicza. Możecie dołączyć do nich już dziś za pośrednictwem sieci. Powodzenia i do zobaczenia!

 

5. agoracollective.org (Niemcy)

4. cocovivo.com (Panama)

3. theboxjelly.com (Hawaje)

2. kohub.org (Tajlandia)

1. hubud.org (Bali)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *